VIštytis

VIskas apie Vištytį

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Vištytis prasideda čia ...

Vištyčio ežeru iš Rusijos plukdytas cigarečių krovinys

Email Spausdinti PDF

http://www.sekunde.lt/media/2013/08/Vi%C5%A1ty%C4%8Dio-e%C5%BEere-VSAT-pareig%C5%ABnai-aptiko-daugiau-kaip-27-t%C5%ABkst.-pakeli%C5%B3-r%C5%ABkal%C5%B3.-VSAT-nuotr.2.jpg

 photo Vistytis_set0603mar_k71.jpg  Iš Vištyčio ežero Lazdijų rinktinės pasieniečiai ištraukė 33 dėžes kontrabandinių rūkalų. Daugiau kaip 39 tūkst. eurų vertės krovinys į Lietuvą ežeru pateko iš Rusijos. Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad apie vidurnaktį iš šeštadienio į sekmadienį VSAT Lazdijų rinktinės Vištyčio užkardos pasieniečiai gavo kolegų iš Rusijos Kaliningrado srities pranešimą apie Vištyčio ežeru plaukiantį objektą. Anot Rusijos pasieniečių, jis judėjo iš šios šalies į Lietuvos teritoriją.


Vištyčio užkardos pareigūnai iškart patikrino ežero prieigas Vilkaviškio rajono Pakalnių kaimo ribose. Netoli kranto pasieniečiai tamsoje pamatė bangų supamą tarpusavyje virve surištų dėžių „karavaną“. Dėžės buvo supakuotos į polietileną. Vienas Vištyčio užkardos pareigūnas įbrido į ežerą ir krovinį ištraukė į krantą.

Paaiškėjo, kad iš Rusijos į Lietuvą bandyta atplukdyti 33 dėžes, iš viso 16 tūkst. 500 pakelių, cigarečių „Viceroy Red“ su Rusijos akcizo ženklais. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais viršija 39 tūkst. eurų.

VSAT pareigūnai atliko vietovės apžiūrą, ją vykdė ir pasienietis kinologas su tarnybiniu šunimi. Asmenų nesulaikyta, nieko įtartino neaptikta.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Cigaretės saugomos Vištyčio užkardoje.

šaltinis ---> http://m.lrytas.lt/lietuvos-diena/kriminalai/vistycio-ezeru-is-rusijos-plukdytas-cigareciu-krovinys.htm

 

Atnaujinta Antradienis, 13 Spalis 2015 21:35  
Mes turime 36 svečius online
Turinio peržiūrėjimai : 6964595
Suvalkijos lygumų ramybės oazė - pasienio miestelis Vištytis

  Suvalkija žinoma kaip lygumų kraštas, turintis vos vieną kitą aukštesnį piliakalnį ar kalvelę. Tačiau pasivaikščioti ir pasižvalgyti po Suvalkijos kraštus verta ir yra kur, viena iš tokių vietų – Vištyčio miestelis Vilkaviškio rajono vakaruose. Miestelis įsikūręs prie Vištyčio ežero (pagal kurį ir pavadintas) šiaurės rytinio kranto, į pietus nuo Kybartų. Miestelyje išlikęs XVIII a. gatvių tinklas, keturkampė aikštė. Vištytis yra seniūnijos centras, įsikūręs regioniniame parke, prie pat Lietuvos ir Rusijos valstybės sienos, ribojasi su Karaliaučiaus sritimi. Prie ežero yra poilsiaviečių ir poilsio bei pramogų kompleksų.


Banners