VIštytis

VIskas apie Vištytį

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Vištytis prasideda čia ...

Pareigūnai lankėsi jaunųjų šaulių stovykloje prie Vištyčio ežero

Email Spausdinti PDF

 photo Vistytis_set0603mar_k71.jpg Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė, pareigūnė Erika Petkuvienė, Vilkaviškio policijos savanoriai Simona ir Tomas kartu su Vilkaviškio P. Karužos šaulių 6 kuopos vadu Romualdu Ramanausku liepos 17 d. lankėsi jaunųjų šaulių sukarintoje stovykloje poilsiavietėje „Pušelė“ prie Vištyčio ežero, kurioje ne tik poilsiaujama, bet ir vykdoma šauliška veikla. Šioje stovykloje yra apsistoję apie šimtas 12-18 metų amžiaus vaikų, kurie stovykloje mokomi karinių žinių, dalyvauja naktiniuose žygiuose, taip pat aktyviai sportuoja – užtikrinamas vaikų fizinis užimtumas, kad jaunieji šauliai visada būtų geros formos.


Stovyklautojai suvažiavę iš įvairių Marijampolės apskrities Suvalkijos šaulių 4 rinktinės kuopų ir dauguma vieni su kitais susipažįsta pirmą kartą. Nors karinė disciplina stovykloje egzistuoja, pareigūnės diskusijų metu priminė jauniesiems šauliams elgesio taisykles, kalbėjo apie patyčias, kurių vis dar pasitaiko tarp jų bendraamžių, taip pat aiškino apie nepilnamečių teisinę atsakomybę už nusižengimus ar kitas nusikalstamas veikas.

Policijos savanoriai Simona ir Tomas stovyklautojams papasakojo apie jų vykdytą savanorišką veiklą policijoje, na, o pareigūnės pristatė jaunųjų policijos rėmėjų veiklą, turinčią panašumų su savanoryste.

Vaikai pasakojo svečiams, kaip jiems sekasi stovykloje, ką jie veikia šauliškų užsiėmimų metu, kokia sporto šaka jos labiausiai žavi. Taip pat nebuvo apsieita be klausimų-atsakymų, jie išsivystė į diskusiją.

Policijos pareigūnams rūpi vaikų saugumas, jų tarpusavio elgesys. Atsisveikindami su stovyklautojais, pareigūnai ir policijos savanoriai padalino vaikams informacinių lankstinukų, įvairių suvenyrų su policijos atributika.

Svečiai linkėjo stovyklautojams patirti kuo daugiau smagių akimirkų, gero poilsio ir, svarbiausia, būti atsargiems prie vandens telkinių ir nepatirti traumų.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Šaltinis --> http://suduvis.lt/2015/07/21/pareigunai-lankesi-jaunuju-sauliu-stovykloje-prie-vistycio-ezero/

Atnaujinta Šeštadienis, 08 Rugpjūtis 2015 17:45  
Mes turime 77 svečius online
Turinio peržiūrėjimai : 7424012
Vištytyje automobilio sužalota lūšis nugaišo iš bado

   Vištyčio poilsiavietės sargas atokioje teritorijos vietoje rado sunkiai sužalotą ir nugaišusį suaugusį lūšies patiną.  Vištyčio apylinkėse (Vilkaviškio rajonas) medžiotojai ir vietos gyventojai pastaruosius penkerius metus retkarčiais matydavo vieną lūšį. Tikėtina, jog būtent šis į Lietuvos raudonają knygą įrašytas plėšrūnas skausmingai nugaišo praėjusią savaitę. Negyvą lūšį aptiko prie Vištyčio ežero vienos iš poilsiaviečių sargas. Plėšrūno gaišena gulėjo atokioje teritorijos vietoje, po egle.


Banners