VIštytis

VIskas apie Vištytį

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Vištytis prasideda čia ...

„Europos ekspresas“ stabtelėjo sveikuoliškame Vištytyje

Email Spausdinti PDF

 photo Vistytis_set0603mar_k71.jpg Visą savaitę Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose vyko projekto „Europos ekspresas: 12 stotelių“ renginiai. Vištyčio bibliotekoje apsilankę vaikai, svetingai priimti bibliotekininkės, nenorėjo skirstytis. Į renginį juos atlydėjo mokytoja. Kadangi renginio tema buvo siejama su Europos vystomojo bendradarbiavimo metų sveikatos tema, vaikams buvo suteikta daug aktualios informacijos apie ES politiką. Taip pat buvo išklausytas ES himnas. Buvo įvardintas šių metų tikslas – informuoti piliečius apie ES vystomąjį  bendradarbiavimą.


Kadangi svarbiausia renginyje buvo sveikata ir jos saugojimas, su vaikais buvo išradingai kalbama asmens higienos klausimus. Nuo ko gi prasideda sveikata? Nuo švarių rankų, švarios sąžinės ir tyros širdies.

O nuo švaros iki skaidraus gėlo vandens temos – tik vienas žingsnis…. Ne visi gali pasidžiaugti švaraus, neužkrėsto gėlo vandens atsargomis, daugelyje šalių ne visiems jo užtenka. Todėl renginio metu buvo kalbama apie vandens svarbą mūsų gyvenime, apie valstybes, kuriose jo trūksta, apie įvairių ligų protrūkį trūkstant vandens ir kt. Vaikai noriai atsakinėjo į viktorinos klausimus, pasinaudodami literatūra apie ES. Visi džiaugėsi smagiais prizais.


Vištyčio bibliotekos darbuotoja

Lilita Saukaitienė

 

 

Atnaujinta Pirmadienis, 18 Gegužė 2015 17:43  

Banners